המומחיות שלנו

המומחיות שלנו היא ליצור, לנהל ולהוביל מיתוג מנצח, החל משלב האסטרטגיה ופיתוח הקונספטים, עד לביטוי הוויזואלי וחווית מותג כוללת. אנחנו מאמינים בשילוב של עיצוב ואסטרטגיה מותאמת אישית ללקוח, ומחוייבים לתוצאות.

במהלך השנים גיבשנו תפיסה עיצובית ייחודית לבניית שפה חזותית מדוייקת, חדה ונקיה ויצירת זהות גרפית חזקה, המעבירה לקהל היעד מסר ברור ויוצרת חוויית מותג כוללת.

CASE STUDIES

שותפות אישית

שירות מקצועי וחסר פשרות תוך הקשבה לצרכי החברה, הנחיית תהליכי מיתוג ועיצוב משלב התכנון ועד לפיקוח הפקה ודפוס ומחוייבות אמיתית לתוצאות
הנחיית תהליכי עיצוב, ייעוץ עיצובי בתכנון אסטרטגי, בנייית קונספט עיצובי וליווי מקצועי מקיף משלב התכנון ועד שלב הביצוע

שימור מותג

פיתוח והרחבה של שפה גרפית קיימת למגוון יישומים עתידיים. מיתוג מחדש ומתיחת פנים עיצובית למותג קיים תוך שמירה על עקרונות עיצוביים חשובים
הרחבת שפה גרפית של מותג ויצירת תתי מותג חדשים לפי כללי מותג האם.

מיתוג מחדש ורענון מותגים, יצירת אסטרטגיית מיתוג חדשה וחווית מותג רעננה של הצרכן

פתרונות עיצוב

מגוון פתרונות עיצוב לדפוס ועיצוב לאינטרנט: עיצוב אריזות, עיצוב אתרים, עיצוב לפרסום, עיצוב תערוכות וארועים
עיצוב ופיתוח תוכן ויזואלי במגוון פורמטים בהתאמה אישית לצרכי המותג וערכיו

פיתוח ואסטרטגיה

מחקר שוק מקיף, הגדרת מטרות ואפיון קהל יעד פוטנציאלי. פיתוח אסטרטגיה שיווקית חכמה מותאמת אישית
ניתוח שוק, פילוח שוק, מיצוב, הבטחת מותג, ארכיטקטורת מותג

פיתוח תוכן מותג, בידול מול מתחרים, ערכי מותג מרכזיים, טון וסגנון בפניה לקהלי היעד

תהליכי מיתוג ומיתוג מחדש

מיתוג הוא דרך לספר סיפור. דרך לקשר צרכן למוצר באופן רגשי, לתת לו ערך נוסף לשימוש הבסיסי ולבנות חווייה כוללת של אמונות ותחושות המעבירים רעיון ומבליטים את המוצר בין אחרים.

תהליך מיתוג מורכב מ-4 שלבים עיקריים, היוצרים חוויית משתמש כוללת, המבססת ומפתחת את הקשר בין הצרכן למוצר.

ניתוח שוק ואסטרטגייה | Analysis & Exploration שלב בסיסי וחשוב בכל תכנית מיתוג כוללת. שלב זה מרכז מידע – הגדרת מטרות המהלך, ניתוח קהל יעד, מיפוי מתחרים, אפיון של קהלים שונים וטרנדים, הגדרת הצרכים השיווקיים ופלטפורמת התקשורת של המותג. פיתוח אסטרטגיה שיווקית המתאימה לצרכי המותג שתוביל את החברה בכל פעילותה.
כאן מונחות אבני היסוד של המותג. התובנות מהמחקר מרכזות את ארגז הכלים הטובים ביותר להעביר את התפיסה שאתם מעוניינים לקדם. אפיון וניתוח נכונים הם המרכיבים לבניית מותג חזק, זכיר וידידותי לצרכן, מותג שיש אליו קשר עמוק של תפיסה וחוויה.
גיבוש אופי מותג והגדרת מסרים | POSITIONING: Core Identity Elements הגדרת ליבת המותג. מה הדבר המרכזי ובעל הערך שמייחד אתכם, מה הסיפור, החזון, האישיות, ההבטחה לצרכן. אילו תחושות אנחנו רוצים לייחס למותג ומה האישיות המתאימה לו. שם, אריזה, מחיר, סגנון פרסום וכמובן אופי ותכונות – כל אלה מהווים הגדרה עצמית של המותג המאפשרת בהמשך פיתוח שפה ויזואלית עשירה המבססת את חוויית המותג ותפיסת המותג אצל הצרכנים.
פיתוח קונספטים ויזואליים | Brand Identity מחקר צורני ופיתוח שפה חזותית. פיתוח מרכיבי מיתוג בסיסיים: איפיון טון וסגנון, צורניות, עקרונות צבעוניות, אייקונים, פונטים וגריד ליצירת שפה ויזואלית ייחודית וברורה, המשקפת את הבטחת המותג ומשלימה את חוויית המותג. שפה ויזואלית עשירה ועקבית יוצרת חוויית מותג כוללת ומחזקת את התפיסות הרצויות לגביו.
בחירת כיוון מוביל ופיתוח יישומים | Refinement & Brand Building בחירה וליטוש קונספט מוביל, פיתוח והרחבת השפה החזותית למגוון יישומים בכל מרכיבי התקשורת של המותג: גריד תקשורתי, חומרי מיתוג, אריזות, עיצוב אתר, חלל, שילוט ועוד.
מיתוג מחדש | Re-Branding רענון מותג מוצלח הוא תהליך מעמיק וכולל של אסטרטגייה, רענון שפה גרפית ותרבות ארגונית ומתבצע כשמשתנים תנאי השוק: חילופי קהל יעד, כניסת מתחרים חדשים, שינוי ביתרון היחסי של המותג ורלוונטיות לקהל היעד. בניית שפה גרפית חדשה ורעננה לצד שינוי אופן הפנייה לקהל והבטחה חדשה יכולות לתמוך ביצירת תפיסה מעודכנת של המותג, להחזיר אותו לקדמת הבמה ולתת לצרכן סיבות חדשות לקנות אותו.
התהליך מתחיל בזיהוי צרכי שוק חדשים ואימוץ אסטרטגייה שיווקית רלוונטית, חיזוק ערכי מותג מתאימים והוספת חדשים, קביעת קווים מנחים לשימור ולחידוש השפה החזותית ועד הטמעת הנראות בכלל יישומי המוצר.